Tehtud tööd

Näide Fordi peal

Ühe kliendi mure korral, kus auto sisemus oli väga räpane ning lisaks oli salongi ümber valgunud ka keefir, astusime kindlameelselt väljakutse vastu. Kliendi auto oli kaotanud oma esialgse sära ning särava ilme ning ta soovis meie abiga taastada selle kunagise uudsuse.

Võttes arvesse kliendi muret ning soovi, pühendasime end sellele ülesandele täielikult. Alustasime põhjaliku sisepuhastusega, kus eemaldasime hoolikalt kogu mustuse, tolmu ja plekid. Keefirist tingitud määrdumine vajas erilist tähelepanu ning meie oskuslikud töötajad suutsid selle tõhusalt eemaldada, tagades salongi puhtuse ja värskuse.

Kasutades spetsialiseeritud vahendeid ja tehnikaid, suutsime taastada polstrite, istmete ja pindade ilu ning viisime need tagasi nende algsesse seisundisse. Pärast põhjalikku puhastust sai auto sisemus taas säravaks ning kliendi mure sai edukalt lahendatud.

Meie meeskonna pühendumus ning oskusteave aitasid meil muuta kliendi auto salongi täiesti uueks. Oleme uhked, et suutsime pakkuda kvaliteetset teenust ning tuua naeratuse meie kliendi näole, tagades, et tema sõiduk oleks taas esinduslik ja nauditav kasutada.

IMG_1484IMG_1440