Korduma kippuvad küsimused

Miks teha enda sõidukile keraamiline kaitse?

Põhjamaad, sealhulgas Eesti ja meie naaberriigid, esindavad ühte keerukamat keskkonda, kus autode seisukord võib olla eriti väljakutsuv. Talveperioodil tuleb autodel taluda hulgaliselt mõjusid, nagu pigi, sool, lumi ja jäite vihm. Suvekuudel aga peab sõidukid taluma putukate jääkide, intensiivse UV-kiirguse, happevihmade, lindude väljaheidete, puuvaigu, tööstusliku tolmu ja kivide mõju. Selle tulemusena seisab auto välimine pind silmitsi pideva ja intensiivse koormusega aastaringselt.

Keraamiline kaitse (tuntud ka kui keraamiline vahatamine) pakub sõidukile olulist füüsilist kaitsekihti, mis suurendab selle vastupidavust. Keraamilised katted võivad kesta ühest aastast kuni kümne aastani, tagades autole pikaajalise kaitse. Lisaks sellele, et keraamiline kaitse kaitseb autot mustuse, kriimustuste ja muude kahjustuste eest, on selle hooldamine äärmiselt lihtne. Regulaarselt autopesu ja poleerimine hoiavad keraamilise kaitse tipptasemel.

Kokkuvõttes on keraamiline kaitse suurepärane viis auto üldise välimuse ja vastupidavuse parandamiseks. See annab omanikule kindlustunde, et tema sõiduk on kaitstud väliskeskkonna kahjulike mõjude eest ning võimaldab pikendada pesemise ja hoolduse intervallide vahelist aega. Seeläbi aitab keraamiline kaitse säilitada sõiduki ilu ja sära ka aastate jooksul.

Kuidas peaksin hoolitsema oma matt- või satiinviimistlusega värvitud või kiletatud auto eest?

Palun pidage kinni pH-neutraalsetest šampoonidest, mis ei sisalda läike tugevdajaid. Üks eelistatud toode matt värvitud autodega tegelemisel on CARPRO Reset. On oluline meeles pidada, et mati värviga autodel ei tohi kasutada poleerimis- ega vahatamisvahendeid.

Seega, soovitame kasutada CARPRO Reset šampooni, mis on pH-neutraalne ja ilma läike tugevdajateta. See tagab matt värviga autodele sobiva ja ohutu puhastuse ilma läike või viimistluse kahjustamiseta. Vältides poleerimise ja vahatamise vahendite kasutamist, saate säilitada mati värvitud auto originaalse välimuse ja viimistluse pikemaks ajaks.

Kui tihedalt tuleks oma sõidukit hooldada?

Auto pesemise sagedus sõltub suuresti sõiduki kasutusest ja hoiustamistingimustest. Meie soovitus on järgmine: sooja perioodi ajal, kui sõidukit kasutatakse keskmisest vähem, soovitame pesemist vähemalt iga 3 nädala tagant. Talveperioodil, eriti kui meie teed on kaetud soolaga, soovitame sõidukit pesta nädalas vähemalt ühe korra.

Sõltuvalt sõiduki kasutamise intensiivsusest ja ilmastikutingimustest võib olla vajalik sagedamini pesemas käia. Soola, mustuse ja teiste saasteainete pikaajaline kogunemine võib kahjustada auto välimust ja pinda, seega regulaarne pesemine on oluline, et säilitada sõiduki kaitsekiht ja esitlev välimus. Samuti on oluline hoida sõidukit parkimiskohal, mis kaitseb seda võimalikult palju keskkonna kahjulike mõjude eest.

Kuidas tulla toime lindude väljaheitega oma autol?

Lindude väljaheiteid tuleks võimalikult kiiresti eemaldada, kuna need on tugevalt söövitavad ja võivad põhjustada värvkattele püsivat kahju. On parem need kohe ära puhastada, kui oodata autopesuni. Oluline on teada, et keraamiline värvikaitse vähendab oluliselt riski, et linnu väljaheite ja veeplekid tekitavad värvkattele kahjustusi.

Seega, kiire reageerimine ja lindude väljaheidete õigeaegne eemaldamine on oluline, et hoida sõiduki värvkatet heas seisukorras ning vältida püsivate plekkide tekkimist. Lisaks sellele, keraamiline värvikaitse pakub täiendavat kaitset, mis vähendab märgatavalt linnu väljaheite ja veeplekkide poolt tekitatavat ohtu.

Mis aastaajal oleks parim oma sõidukit detailida?

Sügis on suurepärane aeg auto põhjalikuks detailseks hoolduseks. See annab võimaluse saada sõidukile täiendavat kaitset enne talve saabumist, millega sageli kaasnevad lumine lörts, jää (eriti Eestis) ning sool ja mustus teedel, kui neid selliste elementide vastu ei töödelda. On oluline märkida, et detailing ei ole sama mis lihtsalt autoga automaatpesulast läbi sõitmine.

Sügisene detailing võimaldab auto välimust ja seisukorda tõhusalt parandada ning kaitsta seda talviste tingimuste eest. Professionaalne hooldus hõlmab põhjalikku puhastust, vaha või keraamilise katte pealekandmist, velgede ja rehvide hooldust ning muud olulist tööd, et sõiduk näeks välja laitmatu ning oleks kaitstud ebasoodsate keskkonnatingimuste eest.

Kokkuvõttes võimaldab sügisene detailing sõidukil säilitada oma ilu ja kaitsta seda talvistelt ohtudelt, mis võivad teedel esineda. See on tõhus viis hoida oma auto heas seisukorras ning pikendada selle välimuse ja värvkatte eluiga.

Kas tegeleme värvi parandustega?

Me tegeleme kivitäkete parandustega ning suudame lisaks eemaldada enamiku parkimiskahjustusi. Palun küsige meilt pakkumist, lisades sõiduki pildi, ja leiame teile sobiva lahenduse.

Meie teenused hõlmavad kivitäkete parandamist, mis on väikeste kivide ja prahi poolt põhjustatud väikesed mõlgid ja kriimustused autode värvipinnal. Lisaks suudame eemaldada ka kergemaid parkimisplekke, mis võivad tekkida parkimisprotsessi käigus.

Kui soovite saada täpset pakkumist ja teada, millist lahendust me teie sõiduki jaoks soovitame, siis palun saatke meile sõiduki pilt ning me hindame kivitäkete ja parkimiskahjustuste ulatust ning teeme teile konkreetse pakkumise.

Oleme valmis aitama teid oma sõiduki väljanägemise taastamisel ja parandamisel ning tagama sellele parima võimaliku välimuse.

Kas hinnad sisaldavad käibemaksu?
Kaua võtab meie visiit keskmiselt aega?

Kõige lühem teenus võtab 30 minutit, kuid pakettide puhul tuleks arvestada mõne tunni või terve päevaga.

Milliseid tooteid kasutame?

Meie eelistatud valik pärineb ainult kõige kvaliteetsematelt brändidelt, nagu Carpro, Koch Chemie, KRYTEX, LeTech ja P&S.

Mis on auto detailing?

Paljud autoomanikud on kuulnud sõna "detailing", kuid enamik ei mõista täpselt, mida see tähendab ja kuidas see töötab. Autode detailing on töö, mis algtasemel muudab sõiduki välimuse võimalikult uueväärseks ja mõnel juhul isegi paremaks kui uus. See on aga vaid sissejuhatus selle töövaldkonna laialdasesse maailma.

Detailing tähendab sõiduki põhjalikku ja professionaalset hooldust ning puhastust, et taastada ja säilitada sõiduki välimus ning värvkatte kaitse. Detailing võib hõlmata erinevaid tööetappe, nagu kivitäkete eemaldamine, vahatamine, keraamilise katte paigaldamine, velgede hooldus, sisepuhastus ja palju muud.

Kvaliteetne detailing protsess võib anda sõidukile särava sära, parandada selle värvi intensiivsust, kaitsta seda mustuse ja kahjustuste eest ning pikendada sõiduki eluiga. Detailing on keeruline ja oskust nõudev töö, mida tavaliselt teostavad spetsialistid, kes kasutavad kvaliteetseid tooteid ja tehnikaid, et tagada parimad tulemused.

Mis on mobiilne detailing?

Mobiilne detailing on täpselt selline, nagu see kõlab – professionaalne teenus, mis tõstab auto puhastuse kvaliteedi uuele tasemele, kohapeal teie asukohas. Need teenused on aastate jooksul muutunud üha populaarsemaks, kuna inimesed eelistavad veidi rohkem raha kulutada, et säästa aega, mida muidu kulutaksid auto viimiseks ja järeletoomiseks teeninduskohta.